مقالات

سوپردرین

سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ:

سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ با چرخش آب گرم از میان شبکه‌ای از لوله‌های تلفیقی پنج‌لایه‌ی سوپرپایپ که در کف نصب گردیده‌اند، به آرامی حرارت را در تمامی سطح به صورت یکنواخت توزیع می‌کند. در این سیستم  آب با گرم با دمای متوسط 40 الی 45 درجه‌ی سانتیگراد از طریق موتورخانه، پکیج، و یا پانل‌های خورشیدی تأمین، و از طریق کلکتورها توزیع و در سیستم گردش می‌کند، که نسبت به سیستم‌های متداول 30 تا 35 درجه کمتر است، و حداکثر دمای کف 29 درجه‌ی سانتیگراد است. در ‌این سیستم بیش از60 در صد انرژی به صورت تابشی به محیط انتقال پیدا می‌کند، و به جای گرم کردن هوا، اجسام و افراد گرم می‌شوند. بسته به شرایط فنی ساختمان تا 50 درصد می‌تواند صرفه‌جویی در مصرف انرژی ایجاد کرد.

سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +2 :
آخرین دستاورد سوپرپایپ است که شامل لوله‌ی متفاوت، اتصالات متفاوت، و خدمات متفاوت است. سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +2 حاصل آخرین دستاوردهای تکنولوژی امروز است که حاصل آن، یک لوله‌کشی بدون دردسر است.

سوپردرین: 

سوپردرین V مجهز به شیرهای سوپرونت، راه‌حل جدیدی است که بدون نیاز به لوله‌کشی ونت در شبکه‌ی فاضلاب ساختمان، عملکرد تهویه در شبکه را افزایش می‌دهد وسرعت اجرای سیستم را هم بالا می برد همچنین احتمال انتشار بوی نامطبوع به داخل ساختمان تقریبا از بین می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *